Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Rząska
0:2
Bieżanowianka Kraków
Kaszowianka Kaszów
1:2
Pozowianka Pozowice
Liszczanka Liszki
1:0
Prokocim Kraków
Lotnik II Kryspinów
2:1
LKS Libertów
Wisła Jeziorzany
1:1
Podgórze Kraków
Armatura Kraków
1:2
Piast Wołowice
Viktoria Kraków
2:1
Nadwiślan Kraków
Garbarnia II Kraków
4:2
Radziszowianka Radziszów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadwiślan Kraków
6:1
Wisła Rząska
Bieżanowianka Kraków
2:0
Garbarnia II Kraków
Piast Wołowice
0:0
Podgórze Kraków
Pozowianka Pozowice
2:0
Liszczanka Liszki
Lotnik II Kryspinów
3:1
Viktoria Kraków
Radziszowianka Radziszów
2:2
Kaszowianka Kaszów
Armatura Kraków
2:1
Wisła Jeziorzany
LKS Libertów
1:3
Prokocim Kraków
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Rząska
2:2
Piast Wołowice
Podgórze Kraków
3:1
Nadwiślan Kraków
Kaszowianka Kaszów
4:1
Bieżanowianka Kraków
Liszczanka Liszki
2:0
Radziszowianka Radziszów
Wisła Jeziorzany
6:2
Lotnik II Kryspinów
LKS Libertów
2:5
Pozowianka Pozowice
Viktoria Kraków
0:0
Prokocim Kraków
Garbarnia II Kraków
0:1
Armatura Kraków
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Rząska
1:1
Garbarnia II Kraków
Bieżanowianka Kraków
0:3
Liszczanka Liszki
Prokocim Kraków
6:0
Wisła Jeziorzany
Piast Wołowice
1:1
Nadwiślan Kraków
Pozowianka Pozowice
5:1
Viktoria Kraków
Lotnik II Kryspinów
2:2
Podgórze Kraków
Radziszowianka Radziszów
3:0
LKS Libertów
Armatura Kraków
2:0
Kaszowianka Kaszów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadwiślan Kraków
2:0
Lotnik II Kryspinów
Bieżanowianka Kraków
6:0
LKS Libertów
Podgórze Kraków
7:2
Prokocim Kraków
Kaszowianka Kaszów
2:2
Wisła Rząska
Liszczanka Liszki
3:2
Armatura Kraków
Wisła Jeziorzany
1:5
Pozowianka Pozowice
Viktoria Kraków
1:2
Radziszowianka Radziszów
Garbarnia II Kraków
0:3
Piast Wołowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Wołowice
2:1
Lotnik II Kryspinów
Prokocim Kraków
0:5
Nadwiślan Kraków
Pozowianka Pozowice
3:3
Podgórze Kraków
Bieżanowianka Kraków
1:1
Viktoria Kraków
Wisła Rząska
2:2
Liszczanka Liszki
Radziszowianka Radziszów
1:1
Wisła Jeziorzany
Armatura Kraków
4:1
LKS Libertów
Garbarnia II Kraków
0:1
Kaszowianka Kaszów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadwiślan Kraków
3:5
Pozowianka Pozowice
Podgórze Kraków
0:0
Radziszowianka Radziszów
Kaszowianka Kaszów
0:1
Piast Wołowice
Liszczanka Liszki
1:0
Garbarnia II Kraków
Lotnik II Kryspinów
3:1
Prokocim Kraków
Wisła Jeziorzany
3:3
Bieżanowianka Kraków
LKS Libertów
3:1
Wisła Rząska
Viktoria Kraków
3:4
Armatura Kraków
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Rząska
0:1
Viktoria Kraków
Bieżanowianka Kraków
0:3
Podgórze Kraków
Kaszowianka Kaszów
2:3
Liszczanka Liszki
Piast Wołowice
3:3
Prokocim Kraków
Pozowianka Pozowice
0:1
Lotnik II Kryspinów
Radziszowianka Radziszów
1:1
Nadwiślan Kraków
Armatura Kraków
4:1
Wisła Jeziorzany
Garbarnia II Kraków
3:2
LKS Libertów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadwiślan Kraków
1:2
Bieżanowianka Kraków
Prokocim Kraków
5:2
Pozowianka Pozowice
Podgórze Kraków
2:0
Armatura Kraków
Liszczanka Liszki
1:0
Piast Wołowice
Lotnik II Kryspinów
2:3
Radziszowianka Radziszów
Wisła Jeziorzany
0:2
Wisła Rząska
LKS Libertów
0:1
Kaszowianka Kaszów
Viktoria Kraków
0:1
Garbarnia II Kraków
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Rząska
0:2
Podgórze Kraków
Bieżanowianka Kraków
0:2
Lotnik II Kryspinów
Kaszowianka Kaszów
9:0
Viktoria Kraków
Piast Wołowice
0:0
Pozowianka Pozowice
Liszczanka Liszki
3:0
LKS Libertów
Radziszowianka Radziszów
2:1
Prokocim Kraków
Armatura Kraków
3:0
Nadwiślan Kraków
Garbarnia II Kraków
5:2
Wisła Jeziorzany
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadwiślan Kraków
3:0
Wisła Rząska
Prokocim Kraków
1:0
Bieżanowianka Kraków
Podgórze Kraków
3:0
Garbarnia II Kraków
Pozowianka Pozowice
3:0
Radziszowianka Radziszów
Lotnik II Kryspinów
4:2
Armatura Kraków
Wisła Jeziorzany
2:2
Kaszowianka Kaszów
LKS Libertów
2:1
Piast Wołowice
Viktoria Kraków
0:0
Liszczanka Liszki
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Rząska
0:5
Lotnik II Kryspinów
Bieżanowianka Kraków
0:1
Pozowianka Pozowice
Kaszowianka Kaszów
4:2
Podgórze Kraków
Piast Wołowice
2:1
Radziszowianka Radziszów
Liszczanka Liszki
2:2
Wisła Jeziorzany
Armatura Kraków
0:1
Prokocim Kraków
LKS Libertów
1:2
Viktoria Kraków
Garbarnia II Kraków
3:0
Nadwiślan Kraków
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadwiślan Kraków
1:0
Kaszowianka Kaszów
Prokocim Kraków
4:1
Wisła Rząska
Podgórze Kraków
1:0
Liszczanka Liszki
Pozowianka Pozowice
6:2
Armatura Kraków
Lotnik II Kryspinów
2:1
Garbarnia II Kraków
Radziszowianka Radziszów
3:2
Bieżanowianka Kraków
Wisła Jeziorzany
5:1
LKS Libertów
Viktoria Kraków
0:0
Piast Wołowice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Rząska
2:5
Pozowianka Pozowice
Kaszowianka Kaszów
0:0
Lotnik II Kryspinów
Piast Wołowice
3:3
Bieżanowianka Kraków
Liszczanka Liszki
1:2
Nadwiślan Kraków
Armatura Kraków
1:1
Radziszowianka Radziszów
LKS Libertów
2:6
Podgórze Kraków
Viktoria Kraków
2:3
Wisła Jeziorzany
Garbarnia II Kraków
3:1
Prokocim Kraków
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadwiślan Kraków
10:0
LKS Libertów
Bieżanowianka Kraków
1:2
Armatura Kraków
Prokocim Kraków
0:1
Kaszowianka Kaszów
Podgórze Kraków
2:1
Viktoria Kraków
Pozowianka Pozowice
2:2
Garbarnia II Kraków
Lotnik II Kryspinów
4:1
Liszczanka Liszki
Radziszowianka Radziszów
0:0
Wisła Rząska
Wisła Jeziorzany
1:2
Piast Wołowice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadwiślan Kraków
2:3
Viktoria Kraków
Bieżanowianka Kraków
0:1
Wisła Rząska
Prokocim Kraków
2:0
Liszczanka Liszki
Podgórze Kraków
3:1
Wisła Jeziorzany
Piast Wołowice
1:0
Armatura Kraków
Pozowianka Pozowice
2:8
Kaszowianka Kaszów
Radziszowianka Radziszów
1:5
Garbarnia II Kraków
LKS Libertów
1:5
Lotnik II Kryspinów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Rząska
1:2
Armatura Kraków
Prokocim Kraków
2:0
LKS Libertów
Podgórze Kraków
3:2
Piast Wołowice
Kaszowianka Kaszów
1:2
Radziszowianka Radziszów
Liszczanka Liszki
4:1
Pozowianka Pozowice
Wisła Jeziorzany
1:2
Nadwiślan Kraków
Viktoria Kraków
5:2
Lotnik II Kryspinów
Garbarnia II Kraków
3:0
Bieżanowianka Kraków
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadwiślan Kraków
3:2
Podgórze Kraków
Bieżanowianka Kraków
0:0
Kaszowianka Kaszów
Prokocim Kraków
0:2
Viktoria Kraków
Piast Wołowice
1:0
Wisła Rząska
Pozowianka Pozowice
4:1
LKS Libertów
Lotnik II Kryspinów
7:1
Wisła Jeziorzany
Radziszowianka Radziszów
1:0
Liszczanka Liszki
Armatura Kraków
2:0
Garbarnia II Kraków
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Podgórze Kraków
2:1
Lotnik II Kryspinów
Viktoria Kraków
1:0
Pozowianka Pozowice
Nadwiślan Kraków
0:1
Piast Wołowice
Kaszowianka Kaszów
4:2
Armatura Kraków
Liszczanka Liszki
4:2
Bieżanowianka Kraków
Wisła Jeziorzany
3:1
Prokocim Kraków
LKS Libertów
1:5
Radziszowianka Radziszów
Garbarnia II Kraków
3:0
Wisła Rząska
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Rząska
0:0
Kaszowianka Kaszów
Prokocim Kraków
3:1
Podgórze Kraków
Piast Wołowice
0:3
Garbarnia II Kraków
Pozowianka Pozowice
0:1
Wisła Jeziorzany
Lotnik II Kryspinów
3:1
Nadwiślan Kraków
Radziszowianka Radziszów
2:0
Viktoria Kraków
Armatura Kraków
0:5
Liszczanka Liszki
LKS Libertów
1:2
Bieżanowianka Kraków
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadwiślan Kraków
0:4
Prokocim Kraków
Podgórze Kraków
3:1
Pozowianka Pozowice
Kaszowianka Kaszów
0:0
Garbarnia II Kraków
Liszczanka Liszki
6:0
Wisła Rząska
Lotnik II Kryspinów
1:3
Piast Wołowice
Wisła Jeziorzany
2:0
Radziszowianka Radziszów
LKS Libertów
0:0
Armatura Kraków
Viktoria Kraków
4:2
Bieżanowianka Kraków
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Rząska
2:0
LKS Libertów
Bieżanowianka Kraków
0:2
Wisła Jeziorzany
Prokocim Kraków
5:1
Lotnik II Kryspinów
Piast Wołowice
4:1
Kaszowianka Kaszów
Pozowianka Pozowice
3:2
Nadwiślan Kraków
Radziszowianka Radziszów
0:0
Podgórze Kraków
Armatura Kraków
3:0
Viktoria Kraków
Garbarnia II Kraków
0:1
Liszczanka Liszki
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadwiślan Kraków
0:1
Radziszowianka Radziszów
Prokocim Kraków
3:4
Piast Wołowice
Podgórze Kraków
3:1
Bieżanowianka Kraków
Liszczanka Liszki
2:1
Kaszowianka Kaszów
Lotnik II Kryspinów
2:3
Pozowianka Pozowice
Wisła Jeziorzany
2:2
Armatura Kraków
LKS Libertów
1:4
Garbarnia II Kraków
Viktoria Kraków
1:1
Wisła Rząska
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Rząska
1:1
Wisła Jeziorzany
Bieżanowianka Kraków
1:0
Nadwiślan Kraków
Kaszowianka Kaszów
1:1
LKS Libertów
Piast Wołowice
1:3
Liszczanka Liszki
Pozowianka Pozowice
2:1
Prokocim Kraków
Radziszowianka Radziszów
1:4
Lotnik II Kryspinów
Armatura Kraków
0:2
Podgórze Kraków
Garbarnia II Kraków
6:0
Viktoria Kraków
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadwiślan Kraków
0:3
Armatura Kraków
Prokocim Kraków
1:2
Radziszowianka Radziszów
Podgórze Kraków
6:0
Wisła Rząska
Pozowianka Pozowice
1:1
Piast Wołowice
Lotnik II Kryspinów
3:0
Bieżanowianka Kraków
Wisła Jeziorzany
3:1
Garbarnia II Kraków
LKS Libertów
0:7
Liszczanka Liszki
Viktoria Kraków
0:0
Kaszowianka Kaszów
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Rząska
3:0
Nadwiślan Kraków
Bieżanowianka Kraków
1:0
Prokocim Kraków
Kaszowianka Kaszów
6:1
Wisła Jeziorzany
Piast Wołowice
11:1
LKS Libertów
Liszczanka Liszki
1:1
Viktoria Kraków
Radziszowianka Radziszów
6:1
Pozowianka Pozowice
Armatura Kraków
2:0
Lotnik II Kryspinów
Garbarnia II Kraków
1:0
Podgórze Kraków
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadwiślan Kraków
3:0
Garbarnia II Kraków
Prokocim Kraków
4:1
Armatura Kraków
Podgórze Kraków
2:2
Kaszowianka Kaszów
Pozowianka Pozowice
2:1
Bieżanowianka Kraków
Lotnik II Kryspinów
3:1
Wisła Rząska
Radziszowianka Radziszów
0:2
Piast Wołowice
Wisła Jeziorzany
0:2
Liszczanka Liszki
Viktoria Kraków
4:3
LKS Libertów
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Rząska
1:0
Prokocim Kraków
Bieżanowianka Kraków
2:4
Radziszowianka Radziszów
Kaszowianka Kaszów
1:2
Nadwiślan Kraków
Piast Wołowice
4:0
Viktoria Kraków
Liszczanka Liszki
0:2
Podgórze Kraków
Armatura Kraków
3:2
Pozowianka Pozowice
LKS Libertów
2:0
Wisła Jeziorzany
Garbarnia II Kraków
6:1
Lotnik II Kryspinów
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadwiślan Kraków
1:0
Liszczanka Liszki
Bieżanowianka Kraków
1:2
Piast Wołowice
Prokocim Kraków
3:1
Garbarnia II Kraków
Podgórze Kraków
9:0
LKS Libertów
Pozowianka Pozowice
0:1
Wisła Rząska
Lotnik II Kryspinów
3:1
Kaszowianka Kaszów
Radziszowianka Radziszów
2:3
Armatura Kraków
Wisła Jeziorzany
2:1
Viktoria Kraków
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Rząska
1:1
Radziszowianka Radziszów
Kaszowianka Kaszów
6:4
Prokocim Kraków
Piast Wołowice
3:1
Wisła Jeziorzany
Liszczanka Liszki
2:8
Lotnik II Kryspinów
Armatura Kraków
3:1
Bieżanowianka Kraków
LKS Libertów
0:3
Nadwiślan Kraków
Viktoria Kraków
4:4
Podgórze Kraków
Garbarnia II Kraków
5:1
Pozowianka Pozowice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości