Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
TKKF Kliny
1:0
Wisła Czernichów
Gwiazda Ściejowice
6:2
Klub II Sportowy Tyniec
Piast II Wołowice
3:5
Sokół Rybna
Błękitni Czułówek
4:3
Zryw Facimiech
Gajowianka II Gaj
0:7
Topór Aleksandrowice
LKS II Libertów
2:3
Sparta Przeginia Duchowna
Powiśle Ochodza
3:1
Pozowianka II Pozowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Topór Aleksandrowice
6:0
Gwiazda Ściejowice
Wisła Czernichów
2:0
LKS II Libertów
Zryw Facimiech
2:2
Pozowianka II Pozowice
Błękitni Czułówek
4:0
Gajowianka II Gaj
Sparta Przeginia Duchowna
6:0
Piast II Wołowice
Klub II Sportowy Tyniec
3:1
TKKF Kliny
Sokół Rybna
3:4
Powiśle Ochodza
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
TKKF Kliny
0:2
Topór Aleksandrowice
Gwiazda Ściejowice
0:5
Błękitni Czułówek
Piast II Wołowice
0:6
Wisła Czernichów
Gajowianka II Gaj
2:6
Zryw Facimiech
LKS II Libertów
1:1
Klub II Sportowy Tyniec
Pozowianka II Pozowice
1:1
Sokół Rybna
Powiśle Ochodza
0:2
Sparta Przeginia Duchowna
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Topór Aleksandrowice
5:2
LKS II Libertów
Zryw Facimiech
1:4
Sokół Rybna
Błękitni Czułówek
3:2
TKKF Kliny
Sparta Przeginia Duchowna
4:0
Pozowianka II Pozowice
Gajowianka II Gaj
2:0
Gwiazda Ściejowice
Klub II Sportowy Tyniec
3:0
Piast II Wołowice
Wisła Czernichów
6:0
Powiśle Ochodza
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Rybna
6:1
Sparta Przeginia Duchowna
Powiśle Ochodza
0:3*
Klub II Sportowy Tyniec
TKKF Kliny
4:2
Gajowianka II Gaj
Gwiazda Ściejowice
1:1
Zryw Facimiech
Piast II Wołowice
5:3
Topór Aleksandrowice
LKS II Libertów
2:0
Błękitni Czułówek
Pozowianka II Pozowice
3:5
Wisła Czernichów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Czernichów
1:4
Sokół Rybna
Gwiazda Ściejowice
3:1
TKKF Kliny
Zryw Facimiech
2:2
Sparta Przeginia Duchowna
Błękitni Czułówek
2:1
Piast II Wołowice
Gajowianka II Gaj
2:2
LKS II Libertów
Klub II Sportowy Tyniec
3:0
Pozowianka II Pozowice
Topór Aleksandrowice
2:1
Powiśle Ochodza
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Rybna
1:3
Klub II Sportowy Tyniec
TKKF Kliny
2:1
Zryw Facimiech
Piast II Wołowice
3:4
Gajowianka II Gaj
Sparta Przeginia Duchowna
1:3
Wisła Czernichów
LKS II Libertów
2:1
Gwiazda Ściejowice
Pozowianka II Pozowice
2:2
Topór Aleksandrowice
Powiśle Ochodza
3:1
Błękitni Czułówek
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
TKKF Kliny
3:3
LKS II Libertów
Gwiazda Ściejowice
5:0
Piast II Wołowice
Błękitni Czułówek
5:2
Pozowianka II Pozowice
Klub II Sportowy Tyniec
4:2
Sparta Przeginia Duchowna
Zryw Facimiech
0:2
Wisła Czernichów
Topór Aleksandrowice
5:1
Sokół Rybna
Gajowianka II Gaj
3:3
Powiśle Ochodza
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Rybna
3:0
Błękitni Czułówek
Wisła Czernichów
1:2
Klub II Sportowy Tyniec
Piast II Wołowice
3:9
TKKF Kliny
Sparta Przeginia Duchowna
3:1
Topór Aleksandrowice
LKS II Libertów
3:3
Zryw Facimiech
Pozowianka II Pozowice
3:2
Gajowianka II Gaj
Powiśle Ochodza
1:0
Gwiazda Ściejowice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Topór Aleksandrowice
3:2
Wisła Czernichów
Gwiazda Ściejowice
1:1
Pozowianka II Pozowice
Zryw Facimiech
2:5
Klub II Sportowy Tyniec
Błękitni Czułówek
3:1
Sparta Przeginia Duchowna
Gajowianka II Gaj
2:2
Sokół Rybna
LKS II Libertów
3:0
Piast II Wołowice
TKKF Kliny
0:1
Powiśle Ochodza
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Rybna
2:2
Gwiazda Ściejowice
Wisła Czernichów
3:1
Błękitni Czułówek
Piast II Wołowice
2:0
Zryw Facimiech
Sparta Przeginia Duchowna
3:1
Gajowianka II Gaj
Pozowianka II Pozowice
1:3
TKKF Kliny
Klub II Sportowy Tyniec
0:0
Topór Aleksandrowice
Powiśle Ochodza
3:1
LKS II Libertów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
TKKF Kliny
3:0
Sokół Rybna
Gwiazda Ściejowice
0:3
Sparta Przeginia Duchowna
Zryw Facimiech
2:2
Topór Aleksandrowice
Błękitni Czułówek
5:1
Klub II Sportowy Tyniec
Gajowianka II Gaj
4:8
Wisła Czernichów
LKS II Libertów
2:0
Pozowianka II Pozowice
Piast II Wołowice
0:1
Powiśle Ochodza
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Topór Aleksandrowice
3:2
Błękitni Czułówek
Sokół Rybna
2:1
LKS II Libertów
Wisła Czernichów
2:1
Gwiazda Ściejowice
Sparta Przeginia Duchowna
2:0
TKKF Kliny
Pozowianka II Pozowice
4:2
Piast II Wołowice
Klub II Sportowy Tyniec
4:1
Gajowianka II Gaj
Powiśle Ochodza
2:0
Zryw Facimiech
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Topór Aleksandrowice
7:1
Gajowianka II Gaj
Sokół Rybna
4:3
Piast II Wołowice
Wisła Czernichów
2:2
TKKF Kliny
Zryw Facimiech
4:1
Błękitni Czułówek
LKS II Libertów
2:5
Sparta Przeginia Duchowna
Klub II Sportowy Tyniec
0:3
Gwiazda Ściejowice
Pozowianka II Pozowice
2:1
Powiśle Ochodza
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
TKKF Kliny
3:0
Klub II Sportowy Tyniec
Gwiazda Ściejowice
0:0
Topór Aleksandrowice
Piast II Wołowice
2:1
Sparta Przeginia Duchowna
Gajowianka II Gaj
4:4
Błękitni Czułówek
LKS II Libertów
0:4
Wisła Czernichów
Pozowianka II Pozowice
2:1
Zryw Facimiech
Powiśle Ochodza
6:1
Sokół Rybna
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Topór Aleksandrowice
5:0
TKKF Kliny
Sokół Rybna
2:1
Pozowianka II Pozowice
Wisła Czernichów
1:2
Piast II Wołowice
Zryw Facimiech
4:3
Gajowianka II Gaj
Błękitni Czułówek
7:1
Gwiazda Ściejowice
Sparta Przeginia Duchowna
1:5
Powiśle Ochodza
Klub II Sportowy Tyniec
0:3
LKS II Libertów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Rybna
7:4
Zryw Facimiech
TKKF Kliny
5:4
Błękitni Czułówek
Gwiazda Ściejowice
3:0
Gajowianka II Gaj
Piast II Wołowice
3:0
Klub II Sportowy Tyniec
LKS II Libertów
1:2
Topór Aleksandrowice
Pozowianka II Pozowice
1:3
Sparta Przeginia Duchowna
Powiśle Ochodza
4:1
Wisła Czernichów
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Topór Aleksandrowice
9:2
Piast II Wołowice
Wisła Czernichów
4:3
Pozowianka II Pozowice
Zryw Facimiech
1:0
Gwiazda Ściejowice
Błękitni Czułówek
3:2
LKS II Libertów
Sparta Przeginia Duchowna
6:1
Sokół Rybna
Gajowianka II Gaj
0:1
TKKF Kliny
Klub II Sportowy Tyniec
0:3*
Powiśle Ochodza
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Rybna
1:4
Wisła Czernichów
TKKF Kliny
3:2
Gwiazda Ściejowice
Piast II Wołowice
3:4
Błękitni Czułówek
Sparta Przeginia Duchowna
6:2
Zryw Facimiech
LKS II Libertów
5:3
Gajowianka II Gaj
Pozowianka II Pozowice
3:0
Klub II Sportowy Tyniec
Powiśle Ochodza
1:1
Topór Aleksandrowice
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Topór Aleksandrowice
5:2
Pozowianka II Pozowice
Wisła Czernichów
1:0
Sparta Przeginia Duchowna
Gwiazda Ściejowice
1:3
LKS II Libertów
Zryw Facimiech
0:7
TKKF Kliny
Gajowianka II Gaj
4:3
Piast II Wołowice
Klub II Sportowy Tyniec
0:3
Sokół Rybna
Błękitni Czułówek
3:0
Powiśle Ochodza
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Rybna
4:0
Topór Aleksandrowice
Wisła Czernichów
5:2
Zryw Facimiech
Piast II Wołowice
3:5
Gwiazda Ściejowice
Sparta Przeginia Duchowna
3:0
Klub II Sportowy Tyniec
LKS II Libertów
1:5
TKKF Kliny
Pozowianka II Pozowice
1:1
Błękitni Czułówek
Powiśle Ochodza
11:2
Gajowianka II Gaj
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Topór Aleksandrowice
2:4
Sparta Przeginia Duchowna
TKKF Kliny
3:0
LKS II Libertów
Zryw Facimiech
3:1
Piast II Wołowice
Błękitni Czułówek
9:2
Sokół Rybna
Gajowianka II Gaj
7:5
Pozowianka II Pozowice
Klub II Sportowy Tyniec
0:3
Wisła Czernichów
Gwiazda Ściejowice
0:4
Powiśle Ochodza
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Rybna
14:1
Gajowianka II Gaj
Wisła Czernichów
0:3
Topór Aleksandrowice
Piast II Wołowice
3:1
LKS II Libertów
Sparta Przeginia Duchowna
2:0
Błękitni Czułówek
Pozowianka II Pozowice
1:2
Gwiazda Ściejowice
Klub II Sportowy Tyniec
0:3
Zryw Facimiech
Powiśle Ochodza
2:1
TKKF Kliny
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Topór Aleksandrowice
3:0
Klub II Sportowy Tyniec
TKKF Kliny
7:0
Pozowianka II Pozowice
Gwiazda Ściejowice
4:3
Sokół Rybna
Zryw Facimiech
2:0
Piast II Wołowice
Błękitni Czułówek
7:0
Wisła Czernichów
Gajowianka II Gaj
2:9
Sparta Przeginia Duchowna
LKS II Libertów
1:4
Powiśle Ochodza
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Topór Aleksandrowice
3:0
Zryw Facimiech
Sokół Rybna
3:3
TKKF Kliny
Wisła Czernichów
3:0
Gajowianka II Gaj
Sparta Przeginia Duchowna
6:3
Gwiazda Ściejowice
Pozowianka II Pozowice
3:0
LKS II Libertów
Klub II Sportowy Tyniec
0:3
Błękitni Czułówek
Powiśle Ochodza
7:3
Piast II Wołowice
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
TKKF Kliny
2:7
Sparta Przeginia Duchowna
Gwiazda Ściejowice
4:4
Wisła Czernichów
Piast II Wołowice
3:4
Pozowianka II Pozowice
Błękitni Czułówek
1:5
Topór Aleksandrowice
Gajowianka II Gaj
3:0
Klub II Sportowy Tyniec
LKS II Libertów
2:4
Sokół Rybna
Zryw Facimiech
1:1
Powiśle Ochodza
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości